Nie masz pomysłu na randkę? Wypróbuj to!

Nie masz pomysłu na randkę? Wypróbuj to!

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami, a Wy nie wiecie co zaplanować na ten dzień? Wyjście do restauracji jest zbyt oczywiste, a zimowa aura nie zachęca do długich i romantycznych spacerów? Dziś przygotowaliśmy dla Was kilka niebanalnych pomysłów na randkę, które nie wymagają spędzania czasu na świeżym powietrzu i potrafią zrobić duże wrażenie na partnerze lub partnerce!

Piknik

Brzmi jak coś, czego nie da rady zorganizować zimą? Nic bardziej mylnego. Czy próbowaliście kiedyś zrobić piknik w domu? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rozłożyć koc na środku salonu, położyć na nim koszyk piknikowy i spędzić miło czas we dwoje. Możecie samodzielnie przygotować sok owocowy, albo postawić na butelkę wina. Przyda się też sporo słodkości, jakieś słodycze i coś konkretnego do zjedzenia. Może samodzielnie przygotowana pizza? Macie tutaj pełną dowolność i nic Was nie ogranicza. Zróbcie to, co smakuje Wam najbardziej i co z pewnością spodoba się drugiej połówce.

Kurs tańca

Co powiecie na lekcję tańca w takim stylu jaki tylko chcecie? Jeśli macie taką możliwość to doskonałym pomysłem będzie wybranie się na lekcję z instruktorem. Jednak nie jest to jedyna opcja. Świetnie sprawdzą się też filmiki instruktażowe na youtube. Będziecie tylko Wy, nie będziecie musieli się więc krępować i wstydzić. Spróbujcie sami, może odkryjecie nowe hobby?

Planszówki

Nic tak nie wciąga jak niektóre gry, Jeśli umiecie to możecie zagrać w szachy, z pewnością zajmie Was to na jakiś czas. Inną propozycją są Scrabble, albo gra, która wymaga trochę zręczności – Jenga. Możecie również wypróbować gier, które pokazują jak dobrze się znacie, albo są stworzone specjalnie dla par. Dobrym przykładem będą tutaj Ego Love i Gierki Małżeńskie. Świetna zabawa gwarantowana.

Maraton filmowy

Niby jest to bardzo oczywisty pomysł, ale pomyślcie, kiedy ostatnio mieliście na to czas? Żyjemy w ciągłym biegu, włączamy film do obiadu i nigdy go nie kończymy, albo zasypiamy w trakcie oglądania. Jeśli macie czas i chęć na spędzenie randki we dwoje, a niekoniecznie chcecie wychodzić i wymyślać inne rzeczy, to może zaplanujcie taki maraton. Zróbcie popcorn, albo kupcie nachosy, weźcie gazowane napoje i wybierzcie kilka interesujących filmów. Nie musi być ich 5, czasem wystarczą 2, ale przeznaczcie ten wieczór na relaks i nie myślenie o innych obowiązkach.

Pamiętajcie, że randka ma być przyjemna i jeśli nie lubicie gotować albo chodzić do restauracji to nie musicie tego robić, tylko dlatego, że inni tak robią. Spędźcie czas dokładnie tak jak lubicie.