Oczekiwane premiery gier. W co zagramy jeszcze w tym roku?

Oczekiwane premiery gier. W co zagramy jeszcze w tym roku?

Mamy już październik, a w tym roku pojawiło się na rynku wiele nowych pozycji, z których fani gier mogą być zadowoleni. Niedawno światu ukazał się Dragon Ball czy Overwatch 2, nowa wersja The Last of Us, która cieszy się dużym zainteresowaniem, ale to jeszcze nie koniec, a bardzo ciekawie będzie jeszcze w drugiej części października.

Październik

Ten miesiąc dla miłośników gier jeszcze się nie zakończył. Zaledwie kilka dni pozostało do premiery A Plague Tale: Requiem, czyli dalsze losy rodzeństwa Amicii i Hugo. Z dalszej części miesiąca zadowoleni będą fani komiksów, bo sklepowe półki trafi Gotham Knights, a jeśli ktoś stęsknił się za Resident Evil, ucieszy się zapewne z Resident Evil Re:Verse oraz pierwszego dodatku do Resident Evil Village, czyli Shadows of Rose, gdzie wcielimy się w córkę znane z poprzednich części Ethana Wintersa.

Listopad

W kolejnym miesiącu czeka nas jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku. God of War Ragnarok. Co tym razem stanie na drodze Kratosa i Arteusa? Zaledwie dzień później światło dzienne ujrzy dodatek do Dying Light 2, który swoją premierę miał na początku roku. W Bloody Ties Aiden weźmie udział w krwawych zawodach.

Grudzień

Ostatni miesiąc roku nie będzie tak obfity w premiery, jak poprzednie miesiące, ale również będzie można w okresie świątecznym w coś zagrać. Na początku grudnia ukażą się The Callisto Protocol, która jest grą typu survival horror oraz Hello Neighbor 2 również z gatunku horrorów. W ostatni dzień roku ukaże się World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty już dodatek do wieloosobowej gry RPG.